PRODUCENT ODZIEŻY

OCHRONNEJ I ROBOCZEJ

WITAJ

W DAKO!

Prowadzisz firmę, w której pracownicy muszą być ubrani we właściwą odzież ochronną i zachowywać tym samym odpowiednie standardy bezpieczeństwa? Jesteś w idealnym miejscu! Zajmujemy się własnoręczną produkcją odzieży roboczej, ubrań trudnopalnych i antyelektrostatycznych, które dbają o zdrowie Twoich podopiecznych. Możesz być pewny, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości - odzież ochronna i robocza tworzona jest przez nas we własnym parku maszynowym.

Producent odzieży roboczej i ochronnej

W naszej ofercie znajdziesz ubrania robocze najwyższej jakości: certyfikowane kurtki, czapki, fartuchy, buty, rękawice, kamizelki, kombinezony i spodnie w różnych wariantach kolorystycznych. Ponadto produkujemy także obuwie ochronne, obuwie robocze. Na życzenie nanosimy podczas produkcji różnorodne nadruki, które identyfikują daną firmę. Dzięki tak spersonalizowanym i bezpiecznym ubraniom praca od razu będzie szła sprawniej i efektywniej. Zobacz nasze kompleksowe usługi i skorzystaj z naszej odzieży ochronnej wysokiej jakości!

Producent odzieży trudnopalnej

W naszym asortymencie ogromną popularnością cieszy się certyfikowana odzież trudnopalna. Skutecznie zabezpiecza pracowników przed niebezpieczeństwem związanym ze stycznością z wysoką temperaturą, ciepłem, iskrami, a nawet odpryskami metalu. Jako producent odzieży trudnopalnej oferujmy najwyższej jakości spodnie robocze, bluzy, kombinezony, obuwie i bezrękawniki. Produkowane z wysokogatunkowej czystej bawełny, są potwierdzone stosownymi normami, w tym ISO 13934-1, ISO 13937-2, ISO 12947-2 oraz ISO 12945-2.

Jeśli więc chcesz zaopatrzyć się w elementy trudnopalne prosto od producenta odzieży zawodowej serdecznie zachęcamy do zakupów! Nasz asortyment jest bogaty w ubrania o różnej kolorystyce, począwszy od zieleni, po czerwień i czerń. Trwałe, solidne i odporne na warunki zewnętrzne zapewniają najwyższy komfort pracy. To odzież ochronna z najwyższej półki!

Producent odzieży antyelektrostatycznej

Jako producent odzieży antyelektrostatycznej oferujemy certyfikowane i potwierdzone odpowiednimi normami spodnie, bluzy, obuwie, bezrękawniki i inne elementy garderoby roboczej. To produkty przeznaczone dla osób, które znajdują się w strefach zagrożonych wybuchem. To idealna ochrona zwłaszcza dla pracowników z branży energetycznej, elektronicznej i hutniczej.

Stawiając na asortyment producenta odzieży antyelektrostatycznej masz pewność, że każdy element spełnia podstawowe wymagania określone przez normy, w tym PN-EN 340:2006 oraz PN-EN 1149-5:2018. Serdecznie zapraszamy do zapytań ofertowych, na podstawie których opracujemy indywidualną propozycję i wycenę!

Producent odzieży zawodowej - ceny

Ceny naszych własnoręcznie tworzonych polskich produktów są bardzo przyjazne i konkurencyjne. Co najważniejsze, idą w parze z jakością wysokogatunkowych elementów odzieży roboczej wykonanych z solidnych materiałów, takich jak bawełna. Dostępne w wielu rozmiarach, fasonach i kolorach, z łatwością dopasujesz do swojej branży. Jeśli więc zależy Ci na profesjonalnym wizerunku, bezpieczeństwie i wysokiej jakości, skorzystaj z asortymentu producenta odzieży zawodowej!

ANTYELEKTROSTATYCZNA

ODZIEŻ TRUDNOPALNA

Dla Ciebie i Twojej firmy

Jako producent odzieży roboczej, trudnopalnej i antyelektrostatycznej dostarczamy swoje wyroby do wielu firm z różnych branż.

Współpracują z nami przedsiębiorstwa działające w rozmaitych gałęziach przemysłu, np. hutniczym, morskim, spożywczym, farmaceutycznym czy petrochemicznym. Oczywiście dopasowujemy nasze ubrania do wszelkich wymogów i standardów (także BHP) danych branż. Stawiamy na ubrania robocze wysokiej jakości - sam zobacz!

Nasze standardy

  • Używamy certyfikowanych tkanin oraz sprawdzonych dodatków i nici w celu stworzenia odzieży roboczej lub ochronnej.

  • Na życzenie klienta nasza firma realizuje zamówienia na ubrania robocze na nietypowe rozmiary i małe zlecenia, także na obuwie robocze i ochronne.

  • Tworząc odzież roboczą korzystamy z profesjonalnego parku maszynowego wyposażonego w nowoczesny sprzęt, który pozwoli nam wprowadzić każdą modyfikację.

  • W razie potrzeby nałożymy na odzież roboczą dowolny haft lub nadruk na kurtki, spodnie, kamizelki, czapki, koszulki robocze itp.

NASZE

CERTYFIKATY

pictogram

PN-EN 1149-5:2018

PN-EN 1149-5:2018

Odzież ochronna. Właściwości elektrostatyczne. Część 5: Wymagania materiałowe i konstrukcyjne.

pictogram

PN-EN ISO 11611:2015

A1 + A2, Klasa 1

PN-EN ISO 11611:2015
A1 + A2, Klasa 1

Odzież ochronna do stosowania podczas spawania i w procesach pokrewnych.

pictogram

PN-EN ISO 11612:2015

A1 A2 B1 C1 E2 F1

PN-EN ISO 11612:2015
A1 A2 B1 C1 E2 F1

Odzież ochronna. Odzież do ochrony przed czynnikami gorącymi i płomieniem. Minimalne wymagania eksploatacyjne.

pictogram

IEC 61482-2

IEC 61482-2

Odzież chroniąca przed zagrożeniami termicznymi łuku elektrycznego.

pictogram

EN 13034:2005 +

A1:2009

EN 13034:2005 +
A1:2009

Odzież chroniąca przed ciekłymi chemikaliami. Wymagania dotyczące odzieży zapewniającej ograniczoną skuteczność ochrony przed ciekłymi chemikaliami (Typ 6 i Typ PB{6} odzieży).

pictogram

EN 20471

EN 20471

Odzież ostrzegawcza o intensywnej widzialności. Wymagania dotyczące odzieży wizualnie sygnalizującej obecność użytkownika, aby go zauważyć i widzieć w warunkach niebezpiecznych, przy świetle nocnym, dziennym i przy świetle reflektorów.

pictogram

PN-EN 342:2018

PN-EN 342:2018

Odzież ochronna. Zestawy odzieżowe i wyroby odzieżowe chroniące przed zimnem

ZAKŁAD DAKO

W LICZBACH

454

ZADOWOLONYCH KLIENTOW

1

SZCZĘŚLIWYCH PRACOWNIKÓW

1

AKTUALNYCH MODELI ODZIEŻY

1

WSPÓLNA PASJA DO PRACY!

Zaufaj nam w kwestii bezpieczeństwa

Postaw na odzież ochronną DaKo już dziś!

OBSZAR DZIAŁANIA

Swoją ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych i dziękujemy za zainteresowanie.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Dako Producent odzieży trudnopalnej i antyelektrostatycznej.