Szukasz najlepszej odzieży multiochronnej dostępnej na rynku? Poznaj szeroki wybór odzieży dostępny u dobrego producenta. Wybierz firmę Dako!

Wstęp
Odzież multiochronna jest obecnie jednym z najlepszych rozwiązań dedykowanym stworzeniu jak najlepszych warunków dla bezpieczeństwa w pracy. I to w naprawdę wielu branżach. Wielu świadomych pracodawców zaopatruje swoich pracowników w taką odzież, kupując ją u najlepszych w branży. Czym jednak warto kierować się podczas wyboru odzieży multiochronnej? Sprawdziliśmy to.

Spis treści
1. Wstęp
2. Wielopłaszczyznowa ochrona
3. Kilka funkcji w jednym
4. Odzież na wszystkie warunki

Streszczenie artykułu
Najwyższej klasy odzież multiochronna to odzież znana z bardzo szerokiego zastosowania i przeznaczenia. To także odzież gwarantująca pełne bezpieczeństwo pracowników zatrudnionych w wielu branżach, narażonych zarówno na kontakt z kwasami, ogniem, jak i elektrycznością. Profesjonalna odzież multiochronna spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa oraz gwarantuje najlepszą ochronę z możliwych. Warto z niej korzystać szczególnie w trudnych warunkach pracy!

Artykuł
Obowiązek zapewnienia doskonałej ochrony pracownikom leży po stronie pracodawcy. Nic dziwnego więc, że w naprawdę wymagających i niebezpiecznych branżach, zaleca się korzystanie ze specjalistycznej odzieży multiochronnej. O tym, czym różni się tego rodzaju odzież od innych, piszemy w naszym artykule. Wszystkich zainteresowanych tematem, zapraszamy do lektury!

Wielopłaszczyznowa ochrona
Odzież multiochronna najwyższej jakości to taka odzież, która charakteryzować się będzie kilkoma ważnymi właściwościami. O jakich funkcjonalnościach mowa? Odzież od dobrego producenta w branży będzie przede wszystkim najwyższej klasy odzieżą antyelektrostatyczną, trudnopalną oraz odzieżą o ogromnych właściwościach kwasoochronnych. Ta potrójna formuła jest niezwykle istotna w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i sprawdza się w wielu różnorodnych branżach. Jej cel jest jeden: zapewnić pracownikom możliwie jak najlepsze warunki ochrony zdrowia i życia w trudnych warunkach pracy. Obecnie w ofercie dobrego producenta z branży znaleźć też można odzież multiochronną o podwyższonej klasie widoczności. Ta odzież spełniać będzie m.in. takie normy jak: EN ISO 11612:2015, EN ISO 11611:2015, EN 1149-5:2008, EN 13034:2005 + A1:2009 czy EN 20471.

Kilka funkcji w jednym
Do najważniejszych właściwości odzieży multiochronnej zaliczyć należy jej wielozadaniowość, maksymalne bezpieczeństwo użytkowania również w trudnych warunkach oraz ponadprzeciętną wytrzymałość. Najwyższej klasy odzież multiochronna wykonana została z tkanin spełniających wyśrubowane normy: mowa o normie ISO 11611 oraz ISO 11612. Warto podkreślić rzecz jasna, że do produkcji tego typu odzieży wykorzystuje się nie tylko odpowiednie materiały, ale również specjalistyczne nici multiochronne. Takie połączenie będzie gwarantować najlepsze warunki pracy w niemal każdej branży.

Odzież na wszystkie warunki
Jednym z największych atutów profesjonalnej odzieży multiochronnej jest jej wielozadaniowość. Stąd też odzież tego rodzaju świetnie sprawdzi się w każdych warunkach pracy. Okaże się z pewnością niezastąpionym elementem wyposażenia stanowiska pracy osób mających styczność z ogniem oraz z kwasami. Swoje funkcje spełni także w kontakcie z elektrycznością.