ODZIEŻ MULTIOCHRONNA

WIELOFUNKCYJNA I PEWNA

ODZIEŻ MULTIOCHRONNA

Z myślą o Twoich pracownikach przygotowaliśmy innowacyjne rozwiązanie w zakresie odzieży ochronnej. Z przyjemnością przedstawiamy Ci odzież multiochronną o właściwościach antyelektrostatycznych, trudnopalnych i kwasoochronnych. Dzięki tej potrójnej formule Twoi pracownicy zyskają jeszcze większą pewność i bezpieczeństwo pracy. Nasze ubrania multiochronne są wykonane z tkanin spełniających wymagania norm SO 11612 oraz ISO 11611 dla odzieży ochronnej. Zgodnie z kolorystyką MAMUT, oferujemy odzież multiochronną w kolorach GREY, ORANGE, ROYAL oraz SAILOR BLUE. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą propozycją wielozadaniowych i wytrzymałych ubrań multiochronnych.

W naszej ofercie znajdziesz następujące ubrania multiochronne 3w1:

  • kurtka multiochronna,

  • spodnie multiochronne,

  • kombinezony multiochronne,

  • fartuch multiochronny,

  • płaszcz multiochronny.

Nasza odzież multiochronna została wykonana z najlepszych gatunkowo materiałów o wysokim komforcie użytkowania, niskiej kurczliwości i wytrzymałych na rozdzieranie i tarcie. Ubrania zapewniają ochronę przed zagrożeniami termicznymi oraz ciekłymi chemikaliami, a także odpowiadają za odprowadzenie ładunku elektrycznego z powierzchni tkaniny.

Jak wybrać odpowiednią odzież multiochronną?

Dobór odpowiedniej odzieży multiochronnej powinien być determinowany następującymi czynnikami:

  • wykorzystanie profesjonalnych tkanin i nici multiochronnych do szycia,

  • zgodność z obowiązującymi normami,

  • występowanie kilku właściwości ochronnych jednocześnie,

  • łatwość konserwacji i naprawy odzieży.

WAŻNE

INFORMACJE

Skład

99% Bawełna

1% Włókno węglowe Karbon

GRAMATURA

Masa powierzchniowa 350 g/m2

PRANIE

infomracje na temat prania

NASZE

PRODUKTY

Bluza multiochronna

Bluza multiochronna

Spodnie multiochronne

Spodnie multiochronne

ODZIEŻ MULTIOCHRONNA Z MYŚLĄ O ZWIĘKSZONYM BEZPIECZEŃSTWIE

TWOICH PRACOWNIKÓW

Bezpieczeństwo w Twojej firmie jest dla nas priorytetem, dlatego proponujemy Ci jedynie pewne rozwiązania w zakresie odzieży ochronnej. Wszystkie nasze ubrania multiochronne to jeszcze większa gwarancja bezpieczeństwa i komfortowej pracy uzyskana dzięki wielofunkcyjności odzieży! Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Odzież multiochronna

Interesuje Cię odzież robocza multiochronna? W takim razie zachęcamy do sprawdzenia naszej szerokiej oferty produktów! Znajdziesz tutaj m.in. rękawice, kurtki, spodnie, kombinezony, fartuchy czy płaszcze. Cena produktów jest niezwykle atrakcyjna, dlatego zachęcamy do kontaktu poprzez e-mail. Potrzebne Ci są dodatkowe informacje dotyczące jakiegoś produktu? Chcesz wiedzieć, od czego zależy cena naszej odzieży? Skontaktuj się z nami!

Jako producenci odzieży multiochronnej doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie ma jakość. Nasz sklep to atrakcyjna cena, która idzie w parze z wysoką jakością. Skontaktuj się z nami i poznaj niezbędne informacje!

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!

OBSZAR DZIAŁANIA

Swoją ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych i dziękujemy za zainteresowanie.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Dako Producent odzieży trudnopalnej i antyelektrostatycznej.