Kontakt

Adres

ul. Wysocka 25

42-450 Łazy

Telefon

609 040 631

690 353 558

E-mail

biuro@dakoszwalnia.pl

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU!

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Masz pytanie? Wypełnij dokładnie wszystkie pola w formularzu i kliknij przycisk „wyślij”. Odpiszemy najszybciej, jak to możliwe.

0/2500

*Pole oznaczone * są wymagane.

*Wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w formularzu przez DaKo Dawid Korgol zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

*Administratorem Państwa danych osobowych jest DaKo Dawid Korgol z siedzibą przy ul. Wysocka 25; 42-450 Łazy. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: biuro@dakoszwalnia.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności.

OBSZAR DZIAŁANIA

Swoją ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych i dziękujemy za zainteresowanie.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Dako Producent odzieży trudnopalnej i antyelektrostatycznej.