OKULARY SPAWALNICZE

EFEKTYWNA OCHRONA

OCZU

Z punktu widzenia BHP osłona oczu oraz uszu jest bardzo ważna zwłaszcza podczas pracy z maszynami i elektronarzędziami w takich czynnościach jak szlifowanie, malowanie, spawanie czy też lakierowanie. Z tego względu jest niezbędna w zawodach wchodzących w skład przemysłu ciężkiego (np. spawalniczego), a także w leśnictwie czy w ogrodnictwie. Odpowiednie, wysokiej jakości okulary i gogle spawalnicze pozwalają skutecznie chronić wzrok oraz sprawiają, że ryzyko uszkodzenia oczu znacząco spada. Ochrona oczu jest wymagana, a kwestia ta jest regulowana przez przepisy o bezpieczeństwie i higienie pracy

W naszej ofercie znajdują się następujące produkty z kategorii ochrona oczu:

  • okulary spawalnicze,

  • okulary ochronne korekcyjne,

  • zatyczki do uszu,

  • nauszniki przeciwhałasowe,

  • gogle ochronne.

Nasze okulary spawalnicze i ogólnie okulary ochronne to produkty, które chronią oczy pracownika przed latającymi szczątkami, pyłem, płynem czy uderzeniem. Dzięki temu zmniejszają ryzyko uszkodzenia oczu i wzroku. Bardzo istotne jest, aby ochrona oczu spełniała normy określone w przepisach BHP. Tylko takie produkty mogą skutecznie chronić oczy. Mamy to na uwadze, dlatego wszystkie nasze okulary robocze i nauszniki ochronne zostały przetestowane i certyfikowane według europejskiego standardu EN397. W ofercie okularów roboczych posiadamy wersje przeźroczyste oraz barwione, lustrzane, chroniące oczy przed promieniowaniem UV - UVA, UVB, UVC. Polecamy też produkty do ochrony oczu z poliwęglanu octanu i siarki.

OCHRONNIKI WZROKU, OKULARY

DLA BEZPIECZEŃSTWA TWOICH PRACOWNIKÓW

Wszystkie dostępne u nas okulary ochronne BHP to gwarancja skutecznej ochrony oczu w ramach zasad BHP. Bo bezpieczeństwo Twoich pracowników to nasz priorytet! Zapewniamy komfortową, bezproblemową pracę w naszych produktach. Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Okulary robocze

Ochronne okulary, spawalnicze lub innego rodzaju ochrona wzroku to jedne z najbardziej podstawowych środków ochrony osobistej pracowników. Okulary takie chronią narząd wzroku przed czynnikami zewnętrznymi, jakie można napotkać w trakcie wykonywania obowiązków. Ich podstawowe zadanie to ochrona oczu przed uszkodzeniem. Powinny być stosowane w wielu różnorodnych branżach: w spawalnictwie, podczas obróbki materiałów, w budownictwie, w trakcie pracy z chemikaliami czy na liniach produkcyjnych z maszynami. Na tego typu stanowiskach istnieje ryzyko uszkodzenia oczu, dlatego ich ochrona za pomocą certyfikowanych okularów jest obowiązkowa.

Ochronne okulary cena

W naszej ofercie atrakcyjna cena idzie w parze z wysoką jakością produktów Kategoria okularów ochronnych w naszym sklepie jest naprawdę szeroka, więc każdy może wybrać dokładnie takie produkty, jakich potrzebuje. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu. Jeśli są Ci potrzebne dodatkowe informacje, możesz napisać na nasz adres e-mail.

Okulary ochronne korekcyjne

Z myślą o naszych klientach, którzy mają wadę wzroku, wykonujemy specjalne okulary ochronne korekcyjne, indywidualnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Jeśli więc potrzebujesz okularów ochronnych korekcyjnych ujemnych lub dodatnich, stworzymy je dokładnie według wytycznych, na podstawie recepty. Takie okulary zapewniają największe bezpieczeństwo w trakcie pracy. Nie tylko gwarantują najlepszą widoczność, ale też stanowią skuteczną ochronę przed uderzeniami mechanicznymi, pyłkami, kurzem oraz innymi szkodliwymi czynnikami. Zgodne z wymaganymi normami i certyfikatami, wykonujemy z najwyższej jakości materiałów. Co istotne, nasza bogata oferta okularów korekcyjnych ochronnych umożliwia dobór ich kolorystyki i kształtu według własnych preferencji. Są one nie tylko funkcjonalne, ale też eleganckie. Z łatwością dopasujesz je do swojego wyglądu, by w trakcie pracy prezentować się nienagannie.

Gogle ochronne do zadań specjalnych

W asortymencie mamy gogle ochronne przeznaczone do najtrudniejszych prac w ciężkich warunkach. Skutecznie chronią wzrok przed czynnikami atmosferycznymi, mechanicznymi, cieczami, promieniowaniem UV oraz innymi szkodliwymi elementami. Idealnie utrzymują się na uszach, dzięki solidnej i dopasowanej indywidualnie oprawie. Gogle ochronne zapewniają nieograniczone pole widzenia, dużą szczelność i prawdziwy komfort noszenia. Potwierdzone stosownymi atestami, mają też wymienne szkła. To najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz użytkować okulary ochronne przez dłuższy czas. Wymiana szybek jest zdecydowanie tańsza niż zakup nowego produktu.

Okulary ochronne bhp spawalnicze

Przypominamy, że w każdej chwili można zamówić u nas solidne i trwałe okulary ochronne spawalnicze. Różne odmiany gogli, przyłbic czy osłon spawalniczych umożliwiają dobór idealnego produktu do własnych preferencji. Wiemy, jak ważna jest ochrona oczu w pracy spawacza, dlatego z największą starannością wykonujemy każde gogle. Zapraszamy do zakupów!

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!

OBSZAR DZIAŁANIA

Swoją ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych i dziękujemy za zainteresowanie.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Dako Producent odzieży trudnopalnej i antyelektrostatycznej.