ODZIEŻ ANTYELEKTROSTATYCZNA

PROFESJONALNA ODZIEŻ

ANTYELEKTROSTATYCZNA I TRUDNOPALNA

Odzież antyelektrostatyczna (inaczej odzież antystatyczna) to szczególny rodzaj odzieży ochronnej, który jest używany w strefach zagrożonych wybuchem - ładunek elektrostatyczny może okazać się wówczas iskrą zapłonową. Przez strefę zagrożenia wybuchem rozumie się miejsce, w którym zachodzi ryzyko, że powietrze lub inny utleniacz wejdzie w skład mieszanki z palną substancją i że stężenie tej mieszaniny będzie się mieściło w zakresie, w którym może dość do eksplozji. Mogą to być palne pyły, mgły, ciecze i gazy. Ubranie antyelektrostatyczne tudzież antystatyczne musi mieć każdy pracownik przemysłu petrochemicznego, energetycznego, stoczniowego, hutniczego czy elektronicznego.

W naszej ofercie znajdziesz następujące ubrania antyelektrostatyczne (antystatyczne):

  • spodnie antyelektrostatyczne

  • bluzy antyelektrostatyczne

  • bezrękawniki antyelektrostatyczne

  • buty antyelektrostatyczne

Materiały wysokiej jakości oraz komfortowy krój sprawiają, że nasza odzież antyelektrostatyczna umożliwia odprowadzanie ładunków elektrostatycznych, dzięki czemu nie dochodzi do nagłych wyładowań w strefie zagrożenia wybuchem. Jej skuteczność potwierdza fakt, że spełnia wymagania normy EN ISO 13688:2013 oraz PN-EN 1149-5:2018, jak również posiada certyfikat wydany przez Sieć Badawczą ŁUKASIEWICZ - Łódzki Instytut Technologiczny.

Z kolei odzież trudnopalna to kolejny rodzaj, która zabezpiecza pracownika przed wysoką temperaturą, ogniem i iskrami. Ubranie trudnopalne najczęściej zakładają spawacze.

W naszej ofercie znajdziesz następujące ubrania trudnopalne:

  • bluza trudnopalna

  • spodnie trudnopalne

  • kombinezony trudnopalne

  • bezrękawniki trudnopalne

  • obuwie trudnopalne

Nasza odzież trudnopalna zapewnia ochronę przed iskrami, gorącem i płomieniami, jednocześnie zachowując przy tym wysoki komfort pracy (użyty materiał pozwala na swobodne poruszanie się). Ponadto ten sam materiał odprowadza wilgoć, więc odpowiednia temperatura ciała jest łatwo utrzymywana w trakcie pracy.

WAŻNE

INFORMACJE

Skład

99% Bawełna

1% Włókno węglowe Karbon

GRAMATURA

Masa powierzchniowa 350 g/m2

PRANIE

infomracje na temat prania

NASZE

CERTYFIKATY

pictogram

PN-EN ISO 11612:2015

A1 A2 B1 C1 E2 F1

PN-EN ISO 11612:2015
A1 A2 B1 C1 E2 F1

Odzież ochronna. Odzież do ochrony przed czynnikami gorącymi i płomieniem. Minimalne wymagania eksploatacyjne.

pictogram

PN-EN ISO 11611:2015

A1 + A2, Klasa 1

PN-EN ISO 11611:2015
A1 + A2, Klasa 1

Odzież ochronna do stosowania podczas spawania i w procesach pokrewnych.

pictogram

PN-EN 1149-5:2018

PN-EN 1149-5:2018

Odzież ochronna. Właściwości elektrostatyczne. Część 5: Wymagania materiałowe i konstrukcyjne.

UBRANIA ANTYELEKTROSTATYCZNE I TRUDNOPALNE

Z MYŚLĄ O TOBIE I TWOICH PRACOWNIKACH

Bezpieczeństwo w Twojej firmie jest dla nas priorytetem, dlatego proponujemy Ci jedynie pewne rozwiązania w zakresie odzieży ochronnej. Każde nasze ubrania robocze antyelektrostatyczne i trudnopalne to gwarancja bezpieczeństwa i komfortowej pracy! Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Odpowiednie ubrania antyelektrostatyczne i trudnopalne

Odzież trudnopalna i antyelektrostatyczna w naszej ofercie dostępna jest w niezwykle atrakcyjnej cenie. Jeśli chcesz mieć dostęp do pełnej ofert produktów, skontaktuj się z nami, a dowiesz się, jakie konkretnie ubrania antyelektrostatyczne i trudnopalne znajdziesz w naszym sklepie. Zapewniamy, że ich cena jest niezwykle atrakcyjna, więc zaopatrzysz swoich pracowników niewielkim kosztem!

Ubranie antystatyczne cena

Ubrania antystatyczne muszą być wysokiej jakości. U nas kupisz je w najniższej cenie. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, napisz na nasz adres e-mail. Bez wątpienia oferowane przez nas ubranie trudnopalne spełni Twoje wysokie wymagania! Znajdziesz u nas różne części garderoby, w tym spodnie ogrodniczki, bluzy i wiele innych.

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!

OBSZAR DZIAŁANIA

Swoją ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych i dziękujemy za zainteresowanie.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Dako Producent odzieży trudnopalnej i antyelektrostatycznej.