ODZIEŻ OSTRZEGAWCZA

WYTRZYMAŁA I WIDOCZNA

ODZIEŻ OSTRZEGAWCZA

Ubrania ostrzegawcze (inaczej odzież odblaskowa BHP) to robocza odzież stosowana w sytuacjach, w których obecność osoby musi być wizualnie sygnalizowana - zarówno w dzień, jak i w nocy, w warunkach oświetlenia sztucznego lub ograniczonego oświetlenia naturalnego. Ostrzegawcza odzież przeznaczona jest dla osób pracujących na budowie na wysokości, lotnisku, w porcie, dla kierowców, ratowników i strażaków. Zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 471:2005, robocza odblaskowa odzież powinna być wykonana z udziałem materiału tła o powierzchni co najmniej 0,5 m2 oraz z elementami odblaskowymi o powierzchni co najmniej 0,13 m2. W przepisach nałożone zostały także wymagania dotyczące barwy i odblaskowości. Zobacz naszą całościową ofertę!

W naszej ofercie znajdują się następujące ubrania robocze odblaskowe:

  • kamizelka odblaskowa (kamizelka ostrzegawcza),

  • kurtka robocza odblaskowa,

  • bluza ostrzegawcza,

  • spodnie robocze odblaskowe.

Wszystkie nasze artykuły BHP, takie jak kamizelki ostrzegawcze czy kurtka ostrzegawcza robocze cechują się wysoka odpornością wybarwień na pranie (czyszczenie chemiczne), na działanie potu oraz na działanie światła, zwłaszcza w warunkach naturalnych. Istnieje możliwość zamówienia kamizelek odblaskowych z nadrukiem.

Jak wybrać odpowiednią odzież ostrzegawczą?

Dobór odpowiedniej odzieży ostrzegawczej (odblaskowej) powinien zależeć od kilku czynników:

  • rodzaju i natężenia oświetlenia,

  • natężenia ruchu,

  • odległości od strefy przemieszczania się pojazdów,

  • charakteru wykonywanych czynności (np. z uwzględnieniem wielkości podejmowanego wysiłku fizycznego).

ODZIEŻ ODBLASKOWA DLA BEZPIECZEŃSTWA

TWOICH PRACOWNIKÓW

Odzież ostrzegawcza producent

Bezpieczeństwo w Twojej firmie jest dla nas priorytetem, dlatego proponujemy Ci jedynie pewne rozwiązania w zakresie odzieży ostrzegawczej. Wszystkie nasze ubrania robocze odblaskowe - kurtki, bluzy czy akcesoria - to gwarancja bezpieczeństwa i komfortowej pracy! Masz pytania? Interesują Cię nasze produkty i informacje na ich temat? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Odzież ochronna i ostrzegawcza dla wymagających klientów

W naszej ofercie znajduje się odzież ostrzegawcza damska, męska, odblaskowa, z nadrukiem. Wśród elementów można znaleźć bluzy odblaskowe, a także całą gamę dodatkowych produktów wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas ubrania odblaskowe spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli są Ci potrzebne dodatkowe informacje, skontaktuj się z nami!

Odzież ostrzegawcza BHP, odzież ostrzegawcza odblaskowa

Odzież ostrzegawcza o intensywnej widzialności musi spełniać określone kryteria, aby była odpowiednio widoczna. To dlatego dbamy o to, aby ubrania odblaskowe były wykonane w najwyższej jakości. Oferujemy wiele różnorodnych produktów, aby każdy mógł wybrać takie ubranie robocze odblaskowe, jakiego potrzebuje.

Odzież ostrzegawcza odblaskowa

Ostrzegawcza robocza odzież to m.in. bluza odblaskowa, kurtka ocieplana odblaskowa, a także wiele innych produktów. Ich cena jest niezwykle atrakcyjna, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu poznania większej ilości informacji.

Odzież ostrzegawcza z nadrukiem

Wśród naszego asortymentu niewątpliwie ogromną popularnością cieszy się odzież ostrzegawcza z nadrukiem. Znajduje zastosowanie w każdej branży, w tym u osób pracujących na budowie, lotnisku, w porcie, dla ratowników, strażaków i kierowców.

Produkujemy ostrzegawcze kurtki z nadrukiem według odgórnych wytycznych klienta. Na ubraniach możemy naszyć dowolne logo, elementy, napisy oraz inne niezbędne dodatki zgodnie z Twoim zamówieniem. Działamy według starannie opracowanego projektu, by każdy klient był usatysfakcjonowany końcowym efektem.

Do naszej odzieży ostrzegawczej z nadrukiem należą kurtki, kamizelki, spodnie, bluzy, polary, czapki oraz wiele innych elementów odzieżowych. Zachęcamy więc do składania zamówień!

Odzież ostrzegawcza o intensywnej widzialności - odzież robocza do zadań specjalnych

Wiemy, że w wielu przypadkach zwykła odzież ostrzegawcza nie wystarczy. Dlatego hurtowo zajmujemy się produkcją odzieży ostrzegawczej o intensywnej widzialności, która sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach. Skutecznie sygnalizuje wizualnie obecność użytkownika zarówno w dzień, jak i w nocy. Dostępną w wielu barwach, w tym żółtej, czerwonej i pomarańczowo-czerwonej, cechuje solidność i trwałość.

Odzież ostrzegawcza o intensywnej widzialności znakomicie sprawdza się u pracowników wykonujących czynności na drodze, przy pracach serwisowych, w kanałach oraz na wysokości.

Odzież ostrzegawcza damska i odzież ostrzegawcza męska

Wiemy, że odzież ostrzegawcza jest niezbędna nie tylko dla panów.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy sprzedaż odzieży ostrzegawczej damskiej w wielu rozmiarach. Jest ona nie tylko bardzo wygodna, ale też nie krępuje ruchów i idealnie dopasowuje się do sylwetki. Odporna na szkodliwe warunki atmosferyczne i czynniki zewnętrzne prezentuje się estetycznie i elegancko.

Jeśli więc chcesz zadbać o bezpieczeństwo swoje i pracowników, koniecznie zaopatrz się w naszą odzież ostrzegawczą. Gwarantujemy przyjazne ceny, szybki czas realizacji zamówienia i świetną jakość!

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!

OBSZAR DZIAŁANIA

Swoją ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych i dziękujemy za zainteresowanie.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Dako Producent odzieży trudnopalnej i antyelektrostatycznej.