ODZIEŻ ROBOCZA BHP

PROFESJONALNA ODZIEŻ

ROBOCZA

Odzież robocza (inaczej odzież zawodowa) używana jest do zastąpienia odzieży, w której pracownik przyszedł do firmy albo założenia jej na to ubranie - tego wymaga bezpieczeństwo i higiena pracy (BHP). Ubrania robocze przeznaczone są do wykonywania pracy, przy której występuje ryzyko zabrudzenia lub zniszczenia odzieży (stąd zastępstwo). Ubrania robocze często określają wykonywany zawód - bardzo łatwo jest rozpoznać pracownika służby zdrowia po jego fartuchu albo kucharza po jego białym zestawie wraz z czapką. Ważne, by ubrania robocze spełniały różnorodne ogólne przepisy (np. sanitarne) albo wewnętrzne przepisy w firmie (np. zakrycie tatuaży na ciele). Nasz asortyment to artykuły BHP damskie i męskie wysokiej jakości. Na życzenie klienta wykonujemy druk lub haft na ubraniach. Zobacz pełną ofertę!

W naszej ofercie posiadamy następującą odzież roboczą (m.in.):

 • fartuchy,

 • spodnie,

 • bluzy,

 • kamizelki,

 • koszulki (polo i T-shirt),

 • rękawice,

 • kurtki,

 • buty,

 • całe zestawy ubrań,

 • akcesoria,

 • ubrania jednorazowe.

WAŻNE

INFORMACJE

Skład

100% Bawełna

lub

60% Bawełna, 40% Poliester

lub

65% Poliester, 35% Bawełna

GRAMATURA

Masa powierzchniowa 300 - 350 g/m2

PRANIE

infomracje na temat prania

CZY ODZIEŻ ROBOCZA I OCHRONNA

TO DOKŁADNIE TO SAMO?

Nie! Zachodzi znacząca różnica pomiędzy ubraniami roboczymi, a ochronnymi. Jak już wspomnieliśmy, odzież robocza ma za zadanie chronić prywatne ubranie pracownika przed zabrudzeniem lub zniszczeniem, natomiast nie jest w stanie zabezpieczyć jego zdrowia lub życia przed szkodliwymi czynnikami, takimi jak substancje chemiczne, iskry czy ogień. Od tego jest odzież ochronna, która podlega przepisom BHP jako środek ochrony indywidualnej. Istotne jest również, aby produkt z tej kategorii posiadał wszelkie niezbędne certyfikaty potwierdzające spełnienie normy dla każdego z zagrożeń.

ODZIEŻ ROBOCZA

DLA CIEBIE I TWOICH PRACOWNIKÓW

Odzież robocza firmowa

Każde nasze ubranie robocze, czy mowa o fartuchu, koszulce czy spodniach, a nawet buty robocze, to gwarancja solidnej ochrony prywatnej odzieży oraz ciała przed zabrudzeniem czy zniszczeniem. Zapewniamy komfortową, bezproblemową pracę zgodnie z zasadami BHP! Masz pytania dotyczące naszych produktów? Interesują Cię szczegółowe informacje na ich temat? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy serdecznie - sklep BHP!

Odzież robocza BHP hurt

Pod pojęciem odzieży roboczej znajduje się wiele różnego rodzaju produktów. W naszej ofercie znajduje się m.in. odzież robocza BHP, odzież robocza antyelektrostatyczna, odzież robocza budowlana, odzież robocza dla elektryka, odzież robocza dla kierowcy, odzież robocza drogowa, odzież robocza elektrostatyczna, odzież robocza firmowa, buty robocze i różne komplety.

Co istotne, w sklepie dostępna jest odzież robocza damska oraz odzież robocza męska. Dzięki temu bez trudu znajdziesz i dopasujesz odpowiednie ubrania dla pracowników ze względu na rodzaj wykonywanej pracy oraz indywidualne potrzeby. Wśród ubrań są spodnie, bluza, obuwie, koszule flanelowe i wiele więcej. Hurtownia proponuje wiele różnorodnych produktów, a ich cena jest niezwykle atrakcyjna.

Odzież robocza ceny

Wiele osób w poszukiwaniu odpowiednich produktów, wpisuje w wyszukiwarkę hasło „odzież robocza cena” czy „odzież robocza ceny”. Nie istnieje jeden konkretny cennik odzieży do pracy, gdyż cena jest zależna od konkretnych potrzeb.

Odzież robocza sklep internetowy

Zachęcamy zatem do kontaktu, a udzielimy niezbędnych informacji. Jesteśmy przekonani, że oferowana przez nas odzież robocza dla pracowników czy odzież robocza dla zleceniobiorcy spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Odzież BHP wykonana z wysokiej jakości materiałów, dostępna w atrakcyjnych cenach? To możliwe! Jeśli interesuje Cię odzież robocza antystatyczna, spodnie robocze, bluza, koszule flanelowe, obuwie do pracy, skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Odzież robocza damska

W asortymencie mamy wysokogatunkową odzież roboczą damską BHP, która powstaje z solidnych i trwałych materiałów. Oferujemy małe i duże rozmiary, w tym każda z pań może dopasować kolorystykę indywidualnie do własnych preferencji. Wygodna odzież doskonale przepuszcza powietrze i nie krępuje ruchów. Jest elegancka i estetyczna.

Odzież robocza męska, w tym duże rozmiary

Panom oferujemy odzież roboczą męską BHP, która jest dostępna w każdym rozmiarze. Szyjemy ubrania również na większe wymiary, zapewniając przy tym pełną wygodę i swobodę ruchów. Ubranie idealnie dopasowuje się do sylwetki, niezależnie od wagi. Odporne na rozciąganie i rozdzieranie posłuży Ci przez długie lata.

Odzież robocza męska BHP powstaje według Twoich indywidualnych wytycznych. Klienci osobiście decydują, jakie logo umieścić na ubraniu, ile kieszonek naszyć i jakie dodatki zastosować. Oferujemy sprzedaż odzieży męskiej BHP szytej własnoręcznie w naszej maszynowni. Jako polski producent wiemy co najlepsze dla naszych rodaków!

Odzież robocza budowlana

Jeśli szukasz solidnej odzieży roboczej budowlanej, jesteś w idealnym miejscu. Oferujemy sprzedaż wytrzymałej odzieży z najlepszych tkanin, w tym z czystej bawełny. Nasze ubrania dopasowujemy indywidualnie do Twoich potrzeb, w tym wymaganej kolorystyki. Produkujemy też elementy garderoby przeznaczone do pracy w warunkach ograniczonej widoczności. Odzież robocza budowlana BHP spełnia określone wymogi bezpieczeństwa i komfortu.

Odzież robocza antystatyczna

Nasza odzież robocza antystatyczna sprawdzi się w wymagających warunkach. Solidna, wytrzymała i odporna na rozciąganie oraz przetarcia, zapewni Ci najlepszy komfort.

Serdecznie więc zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego - przygotujemy dogodną ofertę i wycenę roboczej odzieży antystatycznej. Jako sklep BHP chętnie też odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Szyjemy z myślą o pracownikach z każdej wymagającej branży, by mogli czuć się bezpiecznie i dobrze każdego dnia, nawet w najtrudniejszych warunkach!

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!

OBSZAR DZIAŁANIA

Swoją ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych i dziękujemy za zainteresowanie.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Dako Producent odzieży trudnopalnej i antyelektrostatycznej.