ODZIEŻ ROBOCZA I OCHRONNA

OFERTA DOPASOWANA

DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB

Bezpieczeństwo Twoich pracowników jest dla nas najważniejsze

Cenimy własnoręczne, polskie wyroby najwyższej jakości.Dlatego też sami postanowiliśmy się tym zająć. W naszym asortymencie znajdziesz ubrania robocze, które idealnie sprawdzą się w trudnych warunkach. Produkujemy wysokogatunkową odzież ochronną trudnopalną, antyelektrostatyczną, aby zdrowie osób je noszących było pod należytą ochroną.

Szyjemy je tak, by pasowały Twoim pracownikom. Mamy dowyboru różnorodne warianty kolorystyczne, a także dajemy Ci możliwość nałożenia dowolnego nadruku bądź haftu. Jej skuteczność potwierdza fakt, że spełnia wymagania normy PN-EN 340:2006 oraz PN-EN 1149-5:2018, jak również posiada certyfikat wydany przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi Zakład Certyfikacji Textil-Cert.

Ceny odzieży roboczej i ochronnej, sklep BHP

W naszej ofercie ceny odzieży roboczej i ochronnej są niezwykle atrakcyjne. Wystarczy skontaktować się z nami, przekazać jak najwięcej istotnych informacji, a odpowiemy, jaka będzie cena netto za wybrane ubrania robocze do pracy. Ważne jest to, że oferowana przez nas odzież robocza oraz ochronna wykonywana jest wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Dbamy o to, aby robocze ubrania zapewniały bezpieczeństwo i komfort pracy. Jednocześnie cennik odzież ochronnej i roboczej jest dopasowany do każdego klienta.

Odzież robocza oraz ochronna - hurtownia BHP

Jeśli interesuje Cię odzież ochronna robocza i artykuły BHP w rozsądnych cenach, zachęcamy do kontaktu przez e-mail lub telefon. Warto pamiętać o tym, że ubranie robocze do pracy musi spełniać określone normy. W ofercie znajdują się takie elementy garderoby jak bluza, spodnie, koszula flanelowa, obuwie, rękawice, kaski i wiele więcej. Profesjonalna odzież ochronna i robocza wcale nie musi być droga, co udowadnia nasza korzystna cena!

Polski producent odzieży ochronnej - bogactwo wyboru

W ofercie mamy odzież ostrzegawczą oraz:

  • antyelektrostatyczną,
  • trudnopalną,
  • multiochronną,
  • multiochronną HV,
  • ostrzegawczą,
  • roboczą,
  • promocyjno-reklamową,
  • koszule flanelowe.

Dzięki bogactwu asortymentu każdy klient dobierze odzież do swoich preferencji, niezależnie od rodzaju branży. Nasze ubrania robocze i ochronne znajdują zastosowanie w przemyśle elektrycznym, energetycznym, budowlanym, stoczniowym, hutniczym, a nawet chemicznym oraz w wielu innych gałęziach gospodarki. Przeznaczone do użytkowania na zewnątrz i wewnątrz obiektów, są dostępne w wielu rozmiarach, strukturach i kolorach.

Odzież zabezpieczająca przez ciepłem, wysokimi temperaturami, iskrami, kwasami, prądem… wybór jest ogromny! Jeśli więc chcesz zainwestować w odzież roboczą, która posłuży Ci przez wiele lat, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oferujemy ubrania szyte na Twoją miarę!

Odzież robocza i ochronna oraz środki ochrony indywidualnej

Interesują Cię różnorodne robocze elementy garderoby do pracy, lecz nie wiesz, jak je odpowiednio wybrać? Skontaktuj się z nami, a chętnie Ci doradzimy! Odzież robocza ochronna i środki ochrony indywidualnej z jakościowych materiałów to szeroki asortyment, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Odpowiednie elementy odzieży sprawdzą się w pracy w każdych warunkach.

Profesjonalna odzież ochronna i robocza - podobieństwa i różnice

Odzież ochronna, robocza - to dwa nieco różniące się od siebie pojęcia. Odzież ochronna ma za zadanie chronić pracownika przed niebezpieczeństwami związanymi z wykonywaną pracę, na przykład mrozem, gorącem, płomieniami czy substancjami chemicznymi, żrącymi. W skład odzieży roboczej wchodzą kombinezony, płaszcze, kaptury, fartuchy, hełmy, rękawice, maski czy obuwie. Odzież ostrzegawcza to jeden z rodzajów odzieży ochronnej, który ma za zadanie zwiększenie widoczności pracownika, na przykład na drodze. Jest to zazwyczaj uzupełnienie innej odzieży ochronnej, ale w wielu przypadkach nie można jej pomijać.

Robocza odzież nie ma właściwości podobnych do ubrań ochronnych, jest natomiast przeznaczona do wykonywania w niej pracy. Odzież roboczą cechuje wygoda, brak krępowania ruchów, nie musi mieć także odpowiednich atestów. Przykładowe elementy to spodnie robocze (na przykład ogrodniczki), obuwie robocze, okulary, bluzy, koszulki.

Jeśli masz jeszcze wątpliwości, czym różni się odzież ochronna a robocza, zapraszamy do kontaktu. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na Twoje pytania!

Odzież ochronna i robocza oraz artykuły bhp - materiał

Nasza odzież ochronna i robocza powstaje z solidnych tworzyw, w tym wysokiej jakości bawełny. To cenne naturalne włókno, które wyróżnia wytrzymałość, trwałość oraz odporność na szkodliwe warunki zewnętrzne. W przeciwieństwie do syntetycznych tkanin, bawełna jest niewrażliwa na rozciąganie,ścieranie i przypalanie, przy czym się nie elektryzuje. Ten materiał gwarantuje odpowiednią przepuszczalność powietrza, nie uczula, nie wywołuje alergii i jest niezwykle prosty w utrzymaniu czystości.

Jako producent odzieży zawodowej dbamy o to, by w naszych produktach nie znalazł się nadmiar materiałów syntetycznych. Do produkcji odzieży roboczej dodajemy stosowne ilości poliestru. Jest on odporny na mole i grzyby, cechuje go również wysoka sprężystość.

Wybór właściwej odzieży roboczej to gwarancja satysfakcji i wygody. W dużej mierze przekłada się na jakość pracy i wydajność. Ponadto odzież ochronną z naszej oferty cechują ceny bardzo przyjazne dla każdego klienta. Zależy nam na tym, by pracownicy w całej Polsce czuli się wygodnie, bezstresowo i bezpiecznie cały czas.

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!

OBSZAR DZIAŁANIA

Swoją ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych i dziękujemy za zainteresowanie.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Dako Producent odzieży trudnopalnej i antyelektrostatycznej.